Panoráma - domy a byty za báječné ceny
Panoráma - domy a byty za báječné ceny
Panoráma - domy a byty za báječné ceny
Panoráma - domy a byty za báječné ceny
Panoráma - domy a byty za báječné ceny

Výhody bývania - byty vo viladomoch

 • Ponúkame najlepšie ceny bytov
  v Košiciach: 1.123 – 1.280 € s DPH/m2
 • Nové byty v Košiciach s vynikajúcimi cenami,
  pritom v cene sú zahrnuté aj vonkajšie úpravy, oplotenia, detské ihriská, lavičky a sadové úpravy.
 • Lukratívna lokalita, váš byt je v blízkosti centra mesta Košice a zároveň lesa.
  Zastávka MHD priamo v areáli komplexu, neďaleko je cyklotrasa vedúca až do Maďarska.
 • Moderný koncept bývania.
  Viladomy sú riešené ako nízkoenergetické tehlové objekty z kvalitných materiálov.
 • Rodinná atmosféra
  Nízky počet bytov vo viladome navodzuje skoro až rodinnú atmosféru.

Novinky

Zahájili sme výstavbu v projekte Park Anička

Zahájili sme výstavbu projektu Park Anička! Spoločnosť AMBERG ENGINEERING SLOVAKIA, s.r.o. bude počas výstavby projektu Park Anička dohliadať na dodržiavanie kvality vykonávaných prác.

May2015
Viac...
Otvárame nový projekt Vážení klienti. Pre neutíchajúci záujem o naše byty si dovoľujeme Vám predstaviť nový projekt - Park Anička. Moderné bývanie priamo pri centre mesta a predsa v prírode. Areál primo susedí s obľúbeným miestom oddychu a športu košičanov - s Aničkou. Pozrite si ponuku našich bytov na www.parkanicka.sk.
Oct2014
Viac...
Odovzdávanie domov na Panoráme sa blíži

Materská škola na PANORÁME už dostáva svoju definitívnu podobu. Budovali sa spevnené plochy a realizovali sa záhradné terénne úpravy. Celá tretia etapa je vo finálnych fázach, napr. pri domoch 115-133 sa montovali pergoly, drevený obklad na fasáde. U väčšiny domov sa montovali tepelné čerpadlá. Finalizovali sa takztiež komunikácie, ktoré sa pripravujú na asfaltovú vrstvu. Viac o postupe prác v článku.

May2014
Viac...
Finalizácia posledných etáp na Panoráme

Práce na Panoráme za posledný mesiac opäť postúpili, čomu pomohlo aj pekné jarné počasie. V etape 3 pri budove materskej školy sa realizovalo oplotenie, pri domoch 136-140 sa okrem maľovania realizovali prístrešky, pri domoch 141-150 sa ukončovala fasáda. Pracovalo aj na chodníkoch a komunikáciách, pri niektorých domoch sa vykonávali, terénne úpravy. Posledne dva viladomy 5 a 6 už tiež dostávajú svoju podobu. Realizovali sa finálne omietky, zábradlia na balkónoch, v bytoch sa maľovalo a kompletizovali sa elektrorozvody. Viac o postupe prác v článku.

Apr2014
Viac...
Stavba na PANORÁME na jar opäť ožíva

Po mesačnej odmlke Vám prinášame najnovšie správy z priebehu výstavby. Na stavbe budúcej materskej školy PANORÁMKA ako aj ostatných domoch etapy 3 sa realizovalo osadzovanie varioflorov, realizovali sa finálne omietky, vstupy do rodinných domov, realizácie okapov. Svoj tvar už dostávajú aj chodníky a komunikácie. V etape 3A to boli hlavne realizácie prípojok vody, kanálu, elektrorozvody, internet, ako aj príprava fasád pre finálnu omietku pri domoch 155-158. Vo Viladomoch 5 a 6 sa okrem skúšky funkčnosti výťahov montovali sadrokartóny na 5. nadzemnom podlaží, ako aj elektroinštalácie v ostatných bytoch. Viac a postupe prác za posledný mesiac si prečítajte v článku.

Mar2014
Viac...
Zima na Panoráme pomaly končí

Zimné obdobie sa pomaly končí, tak ako aj výstavba na projekte Panoráma smeruje k zdarnému koncu. Čo sa udialo za posledný mesiac? V posledných dvoch viladomoch sa montovali radiatory v bytoch. Pri rodinných domoch v posledných etapách 3 a 3A sa montovali napr. sadrokartónové podhľady v budúcej materskej škole Panorámka a robila sa kompletáž elektrických rozvodov. PRi iných domoch to bola okrem sadrokartónových podhľadov napr montáž vodomerných šácht a montáž funkčných múrikov. Podrobnejšie informácie a fotografie si prečítajte v članku.

Feb2014
Viac...
Ďalšie novinky zo stavby...

Prvý tohtoročný prehľad prác je tu. Podrobný popis čo sa na stavbe udialo aj s fotografiami si pozrite v článku.

Jan2014
Viac...
Čo sa stihlo na stavbe do konca roka

Ešte pred príchodom vianočných sviatkov sa nám podarilo urobiť na stavbe kus prace. V etape 3 sa realizovali práce v interiéroch a budovanie oporného múrika v záhradách RD 115-120. Pri Viladomoch 5-6 to bola hlavne montáž výťahov, ale aj práca na kotolni a kompletáž ústredného kúrenia. Viac v článku.

Dec2013
Viac...
Nahrávam úryvky článkov...
.