Panoráma - domy a byty za báječné ceny
Panoráma - domy a byty za báječné ceny
Panoráma - domy a byty za báječné ceny
Panoráma - domy a byty za báječné ceny

Radové rodinné domy

Radové domy ako súčasť projektu PANORÁMA predstavujú unikátnu kombináciu bývania v modernej mestskej časti a tichého prostredia s množstvom zelene a prírodou na dosah. Očarujúci panoramatický pohľad na mesto v Košickej kotline umocňuje jedinečnú atmosféru tejto novej obytnej štvrte. Projekt disponuje takými vyhľadávanými atribútmi ako sú rýchla a bezproblémová dostupnosť centra mesta a pokojné prostredie okolitej prírody s mnohými možnosťami na relax, vrátane cyklotrasy vedúcej až do Maďarska.

Projekt Panoráma ráta v tejto časti s výstavbou cca 151 radových domov. Tieto objekty ponúkajú niekoľko vzorových dispozičných riešení a veľkostí, ktoré splnia nároky menších, stredne veľkých i väčších rodín a ponúkajú maximálne pohodlie bývania v dome. Pozemky sú situované na slnečnej strane kopca s orientáciou domov a záhrad na slnko Obrovskou výhodou je bezprostredná blízkosť lesa, ktorá okrem cyklotrasy vedúcej až do Maďarska ponúka aj ďalšie možnosti pre aktívny oddych.

Z konštrukčného hľadiska ide o domy s nízkou energetickou náročnosťou, v prevedení z kvalitných materiálov. Radové domy budú mať samostatne obvodové múry, čo zabezpečí dostatočnú zvukovú izoláciu medzi nimi. Súkromie jednotlivých záhrad umocní aj urbanistické riešenie posunutých parciel. Pred každým domom bude jedno prekryté parkovacie státie a v prípade potreby je tu priestor na vytvorenie ďalšieho. Priestorové usporiadanie niektorých domov na pozemkoch umožňuje výstavbu garáže.

Odovzdávať sa budú väčšie ukončené celky vrátane prístupových komunikácií, ihrísk a sadových úprav. Výstavba ďalších etáp bude zabezpečená osobitnými stavebnými komunikáciami, a tak nebude narúšať váš pokoj a pohodu.

V prvej etape sa zrealizuje 51 rodinných domov, v druhej etape 58 domov a v tretej etape 42 domov.