Rýchle vyhľadávanieZobraz filter

Typ domov:

Všetky domu sú vypredané

 • Dom typu A

  • Obytná plocha: 96,03m2
  • Rozloha pozemku: od 182m2
  • Šírka pozemku a domu: 7m

  Útulne riešený dvojpodlažný dom s úžitkovou plochou 96,03 m² a priľahlým pozemkom s výmerou 182 - 255 m² je ideálnym bývaním pre mladú 3-5 člennú rodinu. Na prízemí vytvára modernú koncepciu bývania kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou s východom na terasu. Tento zjednotený interiérový priestor výdatne presvetľujú veľké okná. Nachádza sa tu WC spojené s práčovňou. Na poschodí sú tri spálne, v ktorých je možné umiestniť šatníkové skrine, prípadne túto plochu využiť ako odkladacie priestory. V hornej kúpeľni je priestor pre umiestnenie WC, vane a sprchovacieho kúta. Miesto pred domom je určené pre dve parkovacie státia, v tomto prípade pozemok dovoľuje výstavbu garáže.

 • Dom typu B

  • Dvojpodlažný dom
  • Obytná plocha: 110,80m2
  • Rozloha pozemku: od 235m2
  • Šírka pozemku a domu: 9m

  Tento typ dvojpodlažného domu s úžitkovou plochou 111,30m2 a priľahlým pozemkom o výmere 235 - 438m2 svojim veľkorysejším riešením poskytuje lepší štandard bývania pre 3-5 člennú rodinu. Na prízemí je dominantným priestorom kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou s východom na terasu. Veľké okná dotvárajú priestranný a presvetlený interiér. Pri kuchyni je navyše komora. Za vstupnými dverami domu je zádverie. Nachádza sa tu aj WC spojené s práčovňou. Na poschodí sú tri spálne, z toho jedna má vlastný šatník. Celkovo tento typ domu disponuje väčšími úložnými priestormi. V hornej kúpeľni je WC, vaňa a sprchovací kút. Miesto pred domom je určené pre dve parkovacie státia a v niektorých prípadoch pozemok dovoľuje aj výstavbu garáže.

 • Dom typu C

  • Dvojpodlažný dom
  • Obytná plocha: 140,50m2
  • Rozloha pozemku: od 239m2
  • Šírka pozemku a domu: 9m

  Riešenie tohto dvojpodlažného domu s átriom ho zaraďuje medzi vyšší štandard bývania určeného pre 3-5 člennú rodinu. Úžitková plocha domu je 140,50 m2 a priľahlý pozemok má výmeru 238 - 495 m2. Na prízemí sa zo zádveria vchádza do obývacej časti domu a vpravo do samostatného šatníka. Kuchyňa so špajzou je spojená s jedálňou a obývacou izbou. Obývacia izba je posunutím trochu oddelená, čo vytvára dojem akoby samostatného priestoru. V rohu obývacej izby je možné urobiť predprípravu na krb. Dominantnou črtou tejto izby sú veľké presklenné plochy v rohu miestnosti, z ktorého sa vychádza do átria. Druhý vstup je cez elegantné posuvné dvere z jedálne. Átrium a jeho súkromie je efektne vytvorené stenami susediacich domov a je priam stvorené na vychutnávanie si raňajok, posedenia v kruhu rodiny, alebo záhradnej párty.

 • Dom typu E

  • Jednopodlažný dom
  • Obytná plocha: 154,52m2
  • Rozloha pozemku: od 828 m2

  Jedná sa o jednopodlažný 4-izbový dom s úžitkovou plochou 154,52 m² a priľahlým pozemkom o výmere 828 - 926 m², ktorý je vhodný pre 3-5 člennú rodinu. Čisté línie a veľké francúzske okná vo všetkých obytných miestnostiach vytvárajú moderný a atraktívny architektonický štýl. Jeho výsledkom je naozaj slnečný a presvetlený interiér. Do domu sa vchádza cez zádverie s pridruženým šatníkom. Na konci chodby, do ktorej ústia všetky dvere priľahlých miestností, je situovaná obývacia izba spojená s kuchyňou. V bezprostrednej blízkosti kuchyne sa nachádza komora. Z obývačky a jedálne, sa vstupuje na terasu a otvára sa veľkorysý pozemok, kde je dostatočný priestor na vytvorenie oddychovej zóny s grilom, bazénom alebo aj detským kútikom. Spálńa je prepojená so šatníkom a kúpeľňou s WC a sprchovacím kútom. Dve ďalšie izby disponujú veĺkými odkladacími priestormi. Z oboch izieb je možný priamy vstup do záhrady.

 • Dom typu F

  • Jednopodlažný dom
  • Obyt. plocha: 148,03-164,68 m2
  • Rozl. pozemku: 382-694 m2

  Jedná sa o jednopodlažné 4-izbové prízemné domy s veľmi podobným dispozičným riešením s úžitkovou plochou 148,64 m2 – 164,86 m2 a priľahlým pozemkom o výmere 382 m2 - 694 m2, ktorý je vhodný pre 3-5 člennú rodinu. Svojim riešením, dizajnom, ale aj rozlohou patria tieto typy domov k vyššiemu štandardu bývania a určite splnia aj požiadavky a nároky náročnejších klientov. Moderné, jednoduché a čisté línie átriových domov v spojení s veľkými francúzskymi oknami vo všetkých obytných miestnostiach vytvárajú veľmi atraktívny architektonický štýl. Veľké okná zároveň zabezpečujú výborné presvetlenie interiéru. Do jednotlivých domov sa vstupuje cez zádverie s dostatočným úložným priestorom a možným priamym vstupom priamo do garáže. Hneď na začiatku chodby sa otvára denná časť domu v podobe jedálenskej časti prepojenej s obývacou izbou a kuchyňou. Z obývacej izby je priamy prístup do átria. Od hlavného vstupu vás dlhšia chodba zavedie do nočnej časti domu. Na konci chodby, do ktorej ústia všetky dvere priľahlých miestností, je situovaná spálňa. Spálňa je prepojená so šatníkom a v jej bezprostrednej blízkosti sa nachádza kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Na jednej strane chodby sú ďalšie 2 izby, ktoré disponujú veľkými odkladacími priestormi. Zo všetkých obytných izieb sa vstupuje priamo do átria resp. na terasu a do záhrady, ktorá je priam stvorená na posedenia v kruhu rodiny alebo záhradnú párty.

 • Dom typu G

  • Jednopodlažný dom
  • Obyt. plocha: 148,03-164,68 m2
  • Rozl. pozemku: 382-694 m2

  Jedná sa o prízemné 4-izbové typovo veľmi podobné domy s úžitkovou plochou 141,96 - 147,56 m2 a priľahlým pozemkom o výmere 377 - 597 m2, ktoré sú vhodné pre 3-5 členné rodiny. Svojim riešením, dizajnom, ale aj rozlohou patria tento typy domov k vyššiemu štandardu bývania a určite splnia aj požiadavky a nároky náročnejších klientov. Moderná a jednoduchá architektúra týchto domov v spojení s veľkými francúzskymi oknami vo všetkých obytných miestnostiach pôsobí veľmi atraktívne. Veľké okná zároveň zabezpečujú výborné presvetlenie interiéru. Do jednotlivých domov sa vstupuje cez zádverie s dostatočným úložným priestorom a možným priamym vstupom priamo do garáže ( u typu G1 a G3). Hneď na začiatku chodby sa otvára priestranná denná časť domu v podobe jedálenskej časti prepojenej s kuchyňou a obývacou izbou. Z obývacej izby ako aj všetkých obytných izieb je možný priamy vstup na terasu a do záhrady. Dlhšou chodbou sa dostanemeť do nočnej časti domu. Na konci chodby, do ktorej ústia všetky dvere priľahlých miestností, je situovaná spálňa. Spálňa je prepojená so šatníkom a v jej bezprostrednej blízkosti sa nachádza kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom.

domy1507

Na zobrazenie tohto obsahu potrebujete novšiu verziu pluginu Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player